Поиск по этому блогу

Translate

Статистика сайта



Flag Counter
среда, 30 апреля 2014 г.
Такси - это самый удобный и популярный вид транспорта. Ежедневно тысячи киевлян и гостей города пользуются услугами многочисленных киевских служб такси. Сегодня в столичном регионе насчитывается более 170 служб такси. Это позволяет удовлетворять спрос на рынке пассажирских перевозок во всех классах - стандарт, эконом и бизнес.

Киевляне уже привыкли к дорожным заторам в часы пик, а длинные городские пробки давно стали неотъемлемой частью растущего мегаполиса. Незаменимым помощником в подобных условиях может стать профессиональный водитель, знающий город и способный проехать по улицам Киева, минуя заторы и пробки. Ряд киевских служб такси делает ставку на профессионализм своих водителей. Многолетний опыт работы в такси на загруженных улицах Киева позволяет сотрудникам со стажем лучше ориентироваться в городском трафике и с большей вероятностью выбирать лучший маршрут в зависимости от времени суток, погодных условий и т.п.

1 травня Київський зоопарк відкриває 105-й літній сезон та працюватиме до 20:00.

У цей день о 12:00 столичний зоопарк запрошує киян та гостей міста познайомитися з новими мешканцями – котячими лемурами, яких привезли 13 березня цього року. Відвідувачі зможуть побачити як реагують лемури на присутність людини, яку їжу вони полюбляють, а також дізнатися клички двох дівчаток.

Маленькі відвідувачі матимуть змогу взяти участь у конкурсі на кращий малюнок лемурів, який відбуватиметься біля павільйону приматів з 12:30 до 15:00. А з 13:00 до 15:00 цирк «Кобзов» приготував для зоопарку свої привітання – шоу ляльок «Мультіленд» та шоу мильних кульок.

Крім того, ті, хто бажають, зможуть взяти участь у майстер-класах з розпису фігурок та СПІН-арту, а талановиті майстрині охоче намалюють малечі на обличчі лемура чи будь-яку іншу тварину.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
1. Вид та назва регуляторного акта.

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.03.2010 № 197 «Про скасування розпорядження Київської міської державної адміністрації від 23.08.2007 № 1100».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності.

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Цілі прийняття акта

Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30.03.2010 № 197 «Про скасування розпорядження Київської міської державної адміністрації від 23.08.2007 №1100» підготовлено на підставі наказу Головного управління юстиції у м.Києві від 04.02.2010 за №138/02 «Про скасування рішення про державну реєстрацію нормативно – правового акта», у т.ч. висновку №1/42 від 04.02.2010 року про скасування рішення про державну реєстрацію нормативно – правового акта (розпорядження Київської міської державної адміністрації від 23.08.2007 №1100 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Києві»), а також на підставі листів Головного управління юстиції у м.Києві від 04.02.2010 №1179 та від 22.02.2010 №1179 про необхідність скасування зазначеного вище розпорядження та доручень Київського міського голови від 08.02.2010 №4062 та від 24.02.2010 №6535 про вжиття відповідних заходів відповідно до вимог чинного законодавства.

Основною метою прийняття розпорядження є реалізація принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також приведення розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у відповідність до вимог чинного законодавства.

4. Строк виконання заходів з відстеження:квітень-травень2014 року.

5. Тип відстеження:періодичне.

6. Методи одержання результативності відстеження

Для проведення відстеження результативності регуляторного акта застосовувався соціологічний метод відстеження. Для соціологічного методу відстеження проводилось опитування серед зацікавлених підприємств, установ та організацій, а також суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з розміщенням зовнішньої реклами.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

На основі опитування зацікавлених підприємств, установ і організацій, а також суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з розміщенням зовнішньої реклами, було встановлено, що опитувані позитивно ставляться до скасування розпорядження Київської міської державної адміністрації від 23.08.2007 №1100 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві», оскільки це розпорядження застаріло і назріла необхідність розробки та прийняття нового порядку, який би спростив та уніфікував процедуру отримання документів дозвільного характеру у сфері розміщення реклами.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Скасування зазначеного вище розпорядження дала можливість Київській міській владі розробити цілком новий Порядок розміщення реклами в місті Києві, який був спрямований на уніфікацію всіх процедур з питань розміщення зовнішньої реклами, реклами на транспорті комунальної власності та реклами в ліфтах жилих будинків комунальної власності міста Києва.

9. Оцінка результатів реалізації регулювання регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.03.2010 № 197 «Про скасування розпорядження Київської міської державної адміністрації від 23.08.2007 № 1100» позитивно вплинуло на ринок реклами. Оскільки, скасування зазначеного вище розпорядження дала змогу спростити процедуру видачі документів рекламодавцям та розповсюджувачам реклами, уніфікувати всі процедури з питань розміщення зовнішньої реклами, реклами на транспорті комунальної власності та реклами в ліфтах жилих будинків комунальної власності міста Києва.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
У Святошинському районі реконструюють кабельні мережі напругою 10 Кв на вулицях Жмеринській, Петра Чаадаєва, Академіка Булаховського, Генерала Наумова, Підлісній та на проспекті Академіка Кіпріанова, Якуба Коласа, Героїв Космосу, Комісара Рикова, Василя Верховинця та Авторемонтній. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Володимир Бондаренко.

Згідно з розробленою та затверджено в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, ПАТ «Київенерго» за власні кошти здійснить реконструкцію кабельних ліній із розриттям тротуарів на вулицях Жмеринській, Петра Чаадаєва, Академіка Кіпріанова, Якуба Коласа, Героїв Космосу, Комісара Рикова, Василя Верховинця, Авторемонтній та проїжджих частин вулиць Героїв Космосу, Василя Верховинця, Жмеринської, Петра Чаадаєва, Якуба Коласа, Комісара Рикова та Авторемонтної.

Перехід проїжджих частин вулиць Жмеринської, Петра Чаадаєва, Якуба Коласа, Комісара Рикова та Авторемонтної здійснять відкритим способом, а перехід вулиць Героїв Космосу та Василя Верховинця – закритим способом, так званим методом горизонтального буріння.

Під час виконання будівельних робіт на проїжджих частинах буде забезпечено вільний проїзд автотранспорту до прилеглих будинків та установ. Для безпечного проходу пішоходів буде встановлено огорожі та, у разі необхідності, пішохідні містки. Після завершення робіт буде відновлено покриття проїжджої частини і тротуарів на ділянках в межах розриття.

Роботи триватимуть до 5 грудня поточного року.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Большое количество отзывов о работе такси, разбросанных по интернету, свидетельствуют о высоком спросе на услуги транспортных перевозок. Отзывы клиентов также помогают руководству той или иной компании узнать о слабых местах в организации процесса обслуживания пассажиров. С целью повышения качества предоставляемых услуг, некоторые службы такси выделяют специальный телефон для жалоб и пожеланий. Как правило, администрация таких компаний реагирует на каждое обращение и уведомляет клиента о принятых мерах по факту обращения.

Список дополнительных услуг, предоставляемых службами такси, мало чем отличается от службы к службе. Редко встретишь компанию перевозчика, которая не предоставляет курьерские услуги или обслуживание торжественных мероприятий, перевозку небольших групп пассажиров на микроавтобусах или организацию встречи в аэропорту. Однако есть фирмы, предлагающие больше, например, закрепление постоянного водителя для постоянных клиентов, возмещение средств пассажиру в случае опоздания водителя, помощь в дороге, буксировка или аварийное вскрытие замков.

Такси Киева - это огромное количество участников рынка пассажирских перевозок ведущих ежедневную борьбу за своего клиента. Высокая конкуренция вынуждает компании думать о развитии, внедрении новых технологий, повышении качества сервиса и заботе о безопасности наших с Вами поездок.

У Департаменті соціальної політики КМДА повідомили, що протягом доби до Міського координаційного центру із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які виявлять бажання прибути в столицю у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні, звернулися 36 осіб.

Так, з 10:00 29 квітня до 10:00 30 квітня спеціалісти координаційного центру видали 6 направлень на розміщення 7 осіб на базах відпочинку у Бориспільському районі, гуртожитках та готелях Києва.

Крім того, наразі 7 дітей планується влаштувати до столичних навчальних закладів.

Також були надані юридичні та інші консультації з наступних питань:

пращевлаштування – 10;

освіти і науки, молоді та спорту – 3;

пенсійного забезпечення – 4;

медичного забезпечення – 8.

Нагадаємо, зв’язатися з Міським координаційним центром можна за телефонами: (044) 497-57-15, (044) 404-33-20.

Телефонні дзвінки від киян та мешканців Автономної Республіки Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).

Основним завданням центру є координація дій структурних підрозділів КМДА, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій. Профільні служби, за необхідністю, вирішуватимуть питання тимчасового розміщення та проживання кримчан, надання медичної допомоги всім тощо.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифів на платні послуги, які надають лікувально-профілактичні комунальні заклади охорони здоров’я».

Головним розробником проекту регуляторного акта є Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифів на платні послуги, які надають лікувально-профілактичні комунальні заклади охорони здоров’я» розміщено в мережі Інтернет за адресою www.kievcity.gov.ua для отримання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження :

у письмовому вигляді за адресою: 01044, м.Київ-44, вул. Хрещатик, 44, Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел. 529-92-44, або на електронну адресу cinpolit@kievcity.gov.ua;
у письмовому вигляді за адресою: 01011, м.Київ-11, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, тел. 285-05-55, або на електронну адресу info@dkpp.gov.ua.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
У Департаменті охорони здоров’я КМДА повідомляють, що станом на 6:00 30 квітня (з початку доби) до лікарів «швидкої» звернулися за допомогою 8 учасників масових акцій, з яких 5 було госпіталізовано.

Серед причин госпіталізації: стан після закритої черепно-мозкової травми, загострення хронічних захворювань, бронхіт, гострий пієлонефрит.

Загалом за період з 10:20 18 лютого згідно оперативної інформації до лікарів «швидкої» за медичною допомогою звернулися 1927 учасників масових заходів у центрі столиці. Зараз на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 64 особи.

Увага! Інформацію щодо стану госпіталізованих їхні близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії: 15-03.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Для киян запущено сервіс, де можна знайти об’єкти, що з’явились у місті завдяки меценатам – тим, що розбудовували Київ до революції і тим, які небайдужі до його долі сьогодні. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, розробленням такої інтерактивної мапи займалась команда «Київського благодійного товариства», а знайти його можна за посиланням http://kyivblago.com.

«Дивно, але в просторах інтернету не було ресурсу, де можна було б знайти всі об’єкти, побудовані в Києві меценатами. Цей інтернет-ресурс – результат кількох місяців роботи команди «Київського благодійного товариства», де ми спробували зібрати разом все, що будувалося в місті до революції і в сучасні дні. Поки проект наповнений на 90%, карта відкрита до нових об’єктів – як сучасних, так і старих, які можливо не були враховані. Прошу киян підключатися і допомогти зробити цю карту максимально повною, а також генерувати цікаві для міста проекти, брати участь у їх реалізації і допомагати залучати меценатів», – наголосив Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що сьогодні, нажаль, не усі знають, скільки всього у Києві з’явилось саме завдяки меценатам.

«Це люди, яким ми завдячуємо появою Національного художнього музею, КПІ, Театру оперети, Бессарабського ринку і ще багатьох визначних будівель. Крім того, на цьому сайті можна буде знайти історії життя цих людей, архівні матеріали того часу», – пояснив він.

Нагадаємо, «Київське благодійне товариство» – організація, покликана шукати цікаві проекти для розвитку міста та залучати меценатів до реалізації цих проектів. Товариство існувало у столиці з 1834 до 1918 року. У 2013 році, за ініціативи небайдужих до міста киян, діяльність «Київського благодійного товариства» було відновлено. З цього часу за рахунок меценатів та з посередництвом товариства було виділено 20 тисяч євро на проведення міжнародного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ, встановлено виставку простонеба у вікнах будинку за адресою: вул. Ярославів вал, 15 та запущено онлайн-сервіс для відстеження руху громадського транспорту на платформі EasyWay.

Наприкінці XIX-початку ХХ ст. у колишній Російській імперії не було іншого міста, де благодійність була б так розвинена, як у Києві. Тут діяли близько 100 комітетів і товариств милосердної спрямованості, які займалися допомогою незаможним. Меценати за свій рахунок будували й утримували лікарні і амбулаторії, дитячі садки, денні притулки для дітей робочого класу, школи та училища, музеї та інститути, у заповітах наказували спрямувати свої статки на розвиток міста. Усім була відома діяльність родини Терещенків та Бродських, Григорія Галагана, Михайла Дегтерева, Богдана та Варвари Ханенків, Семена Могилевцева та інших заможних киян.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Вы хотите быстро заказать такси по Киеву или за пределы города, а во всех известных вам службах киевского такси нет свободных машин, воспользуйтесь информацией нашего сайта. Здесь собраны круглосуточные телефоны всех киевских такси, тарифы на их услуги.

Есть данные о дополнительных услугах: перегон вашей машины по указанному адресу в Киеве, автомобили бизнес класса, перевоз грузов и предоставление профессиональных грузчиков, доставка деловой почты, подарков, автобусное обслуживание,"трансфер" - встреча у трапа самолета, на вокзале. Сравнив расценки и возможности автопарков разных компаний Киева легко выбрать оптимальный вариант для вас!

Сьогодні, 29 квітня, під час розширеної апаратної наради виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), голова КМДА Володимир Бондаренко представив нових керівників структурних підрозділів міськадміністрації. Так, Департамент освіти і науки, молоді та спорту очолила Фіданян Олена Григорівна, а Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці – Веселова Світлана Василівна.

Відповідні розпорядження підписані очільником КМДА Володимиром Бондаренком.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
вторник, 29 апреля 2014 г.
Підтримка роботи центрів надання адміністративних послуг – одне із пріоритетних завдань для міської влади на шляху в боротьбі із корупцією. Про це йшлося під час розширеної апаратної наради КМДА під головуванням очільника столичної міськдержадміністрації Володимира Бондаренка.

За словами голови КМДА, центри надання адмінпослуг мають працювати на повну потужність, аби фізичні та юридичні особи могли отримувати необхідні дозвільні та іншого роду документи, не спілкуючись при цьому із чиновниками. Такий метод отримання послуг зменшує корупційну складову у діяльності державного чи місцевого органу влади. Крім того, наприклад, деякі послуги зручно отримувати саме в районних або в міському Центрі, ближче до власного дому. Зокрема, оформлення паспорта громадянина України, у тому числі для виїзду за кордон, реєстрацію місця проживання та місця перебування фізичних осіб.

Як повідомила начальник Центру надання адміністративних послуг Наталія Шамрай, у всіх центрах ведеться прийом документів для оформлення та видачі паспорта громадянина України та вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25-ти і 45-річного віку. У Центрі надання адміністративних послуг апарату м. Києва та центрі надання адміністративних послуг Деснянської РДА розпочато прийом документів для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та проїзного документа дитини представниками Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві. Також у всіх Центрах надання адміністративних послуг районних в м. Києві державних адміністрацій розпочато надання послуги з реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб.

Однак, за словами Наталії Шамрай, існують проблеми, пов’язані з не виконанням територіальними підрозділами Державної міграційної служби України поставлених задач низкою нормативно-правових документів та домовленостей із міською владою. Не зважаючи на те, що у вересні 2013 року всі Центри надання адміністративних послуг районних в м. Києві державних адміністрацій були оснащені спеціальним обладнанням для прийому документів для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, прийом документів так і не розпочато. Продовжується надання зазначених адміністративних послуг територіальними підрозділами Державної міграційної служби України безпосередньо на місцях.

Володимир Бондаренко доручив налагодити діалог із відповідними службами, аби вирішити усі суперечливі питання у роботі Центрів.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Райдержадміністрації, профільні департаменти, управління та підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста, розпочали формувати заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Про це під час розширеної апаратної наради повідомив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

Він зауважив, що цього року особлива увага буде приділена підготовці житлового фонду до зими. Зокрема, ремонту фасадів, покрівель, утепленню вікон, відновленню внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання.

Крім того, за словами директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитра Новицького, вчасно будуть проведені випробування теплових мереж на щільність та міцність, здійснено ремонт теплотехнічного обладнання ТЕЦ та котелень, теплових мереж і теплопунктів. Подбають завчасно і про закупівлю необхідного інвентарю і піщано-соляної суміші.

Також, для більш сталого проходження опалювального сезону необхідно замінити окремі проблемні ділянки зовнішніх інженерних мереж, які знаходяться на балансі ПАТ «Київенерго». Це дасть можливість зменшити кількість поривів та відключень від теплопостачання будинків та закладів бюджетної сфери.

Голова КМДА Володимир Бондаренко наголосив на необхідності термінового вирішення питання безгосподарчих мереж.

«Ми взагалі повинні забути про такий статус, як безгосподарча мережа. Адже у тих випадках, коли на мережі виникає порив, його треба оперативно ліквідовувати, а не з’ясовувати, хто її господар. Споживач сплачує за послугу і він повинен отримувати її вчасно. Тому ми повинні прискорити процес передачі таких мереж ПАТ «Київенерго», – сказав Володимир Бондаренко.

Очільник міськадміністрації також наголосив на необхідності активізації роботи із встановлення будинкових лічильників та доручив відпрацювати схему оперативного відновлення територій після розритів, адже під час осінньо-зимового періоду енергопостачальна компанія зазвичай не дотримувалася встановленого графіку.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Питання розміщення кіосків є надзвичайно гострим для громадськості. Тож міська влада приймає до уваги всі звернення та пропозиції киян, оскільки зацікавлена у найскорішому наведенні порядку у місті й очищенні Києва від нелегальних МАФів.

Для врегулювання цього питання було здійснено чимало кроків. Так, створена та активно працює Комісія з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва, призупинено Комплексну схему розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, яка викликала багато нарікань з боку підприємців-власників МАФів. Крім того, затверджено Порядок розміщення майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства у місті Києві.

За період з 01.01.2013 до 31.12.2013 Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено 4 156 протоколів про адміністративні правопорушення та внесено 10 738 приписів щодо усунення виявлених порушень. Крім того, за цей же період демонтовано 4 017 тимчасових споруд, а від початку поточного року – 329 ТС.

Наразі продовжує працювати робоча група щодо вирішення проблемних питань діяльності підприємців-власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Сьогодні під стінами Шевченківської районної держадміністрації відбувся мітинг за заявкою первинної профспілкової організації «Вільна профспілка залізничників», що не має жодного відношення до КП «Київпастранс».

Як повідомили у комунальному підприємстві, серед учасників нечисленного мітингу був лише один працівник «Київпастрансу», тоді як загальна кількість робітників становить понад 9900 осіб.

У підприємстві діють первинні профспілкові організації електротранспортних депо та автобусних парків, голови яких постійно контактують та спілкуються з працівниками підприємства щодо вирішення проблемних питань, які виникають. Понад 95% працівників «Київпастрансу» є членами саме цих первинних профспілкових організації.

Навпаки, за інформацією комунального підприємства, люди, що працюють у автобусних парках, тролейбусних, трамвайних депо та службах, були обурені тим фактом, що невідомі прикриваються ім’ям колективу КП «Київпастранс» та намагаються дестабілізувати ситуацію в місті.

У «Київпастрансі» зазначили, що наразі дійсно існує часткова заборгованість із виплати заробітної плати працівникам за березень поточного року. Так, фонд оплати праці підприємства за минулий місяць складає 55,4 млн. грн. (з них податків 24,0 млн. грн.), із яких виплачено – 33,0 млн. грн.

У фінансових установах для виплати заробітної плати працівникам КП «Київпастранс» підготовлено ще 14,7 млн. грн., які будуть виплачені до кінця поточного місяця. Решту дефіциту у розмірі 7,7 млн. грн. має бути погашено за рахунок бюджетних коштів, як компенсація проїзду пасажирів пільгових категорій, також до кінця поточного місяця.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Сьогодні, 29 квітня, з 10:00 працівники підприємства «Київавтошляхміст» розпочали ремонтні роботи дорожнього полотна на мосту Метро через річку Дніпро. З огляду на це, рух автотранспорту в правій смузі руху, в напрямку лівого берега, наразі частково обмежено. Завершити ремонтні роботи планується цього ж дня до 16:00.

Просимо водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та за можливості обирати інші маршрути руху.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
У Департаменті соціальної політики КМДА повідомили, що протягом вихідних доМіського координаційного центру із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, звернулася 71 особа.

Спеціалісти координаційного центру видали 2 направлення на розміщення 2 осіб базах відпочинку у Бориспільському районі, гуртожитках та готелях Києва.

Крім того, фахівці центру продовжують консультувати переселенців із різноманітних питань. Серед найбільш хвилюючих: пенсійне забезпечення, працевлаштування та влаштування дітей до навчальних закладів столиці.

Зв’язатися з Міським координаційним центром можна за телефонами: (044) 497-57-15; (044) 404-33-20.

Телефонні дзвінки від киян та мешканців Автономної Республіки Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).

Основним завданням центру є координація дій структурних підрозділів КМДА, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій. Профільні служби за необхідністю вирішують питання тимчасового розміщення та проживання кримчан, надання медичної допомоги всім, хто цього потребує, у медзакладах комунальної власності столиці тощо.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Учні та працівники професійно-технічних навчальних закладів Києва провели традиційний профорієнтаційний захід «Ярмарок професій».

Також презентацію робітничих професій усіх 28 державних навчальних закладів профтехосвіти, які надають можливість отримати будь-яку із понад 220 робітничих професій, оглянув голова КМДА Володимир Бондаренко.

«Професійна освіта – це прямий шлях до кар’єрного росту, до моделі безперервної освіти протягом життя, яка запроваджена сьогодні у всіх країнах Євросоюзу. Місто повністю забезпечує отримання учнями закладів профтехосвіти стипендії, а підприємства Києва – заробітну плату за час виробничої практики в процесі навчання та надають можливість ознайомитися з сучасними, інноваційними виробничими технологіями. Профтехосвіта дає змогу перевірити правильність обраного шляху, вчасно внести корективи в свою подальшу трудову кар’єру», – зазначив очільник міськдержадміністрації.

У Департаменті освіти і науки молоді та спорту інформують, що у системі професійно-технічної освіти Києва підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за 222 професіями, з яких 65% інтегровані та технологічно складні. Підготовка кваліфікованих робітників у 24 професійно-технічних навчальних закладах здійснюється з одночасним отриманням повної загальної середньої освіти, що складає 12336 учнів. Разом з тим у 10 ПТНЗ 776 учнів отримують вищу освіту на рівні освітньо-кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста із 17 спеціальностей. У 20 навчальних закладах здобуває робітничу кваліфікацію 338 осіб із числа дітей з обмеженнями життєдіяльності за 49 професіями.

У профільному департаменті стверджують: сучасні виробничі технології вимагають постійного оновлення змісту освіти, модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів, перепідготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів, інноваційного науково-методичного навчально-виробничого процесу. Тож для забезпечення якісних умов навчання у професійно-технічних навчальних закладах створена необхідна навчально-матеріальна база, зокрема, діють 265 навчально-виробничих майстерень, 692 кабінети, 66 лабораторій, у навчально-виробничому процесі функціонує 2611 комп’ютерів, що в середньому становить 1 комп’ютер на 7 учнів. Всі ПТНЗ підключені до мережі Інтернет. 25 ПТНЗ мають власну локальну мережу, всі 28 ПТНЗ мають власні сайти.

Працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів здійснюється відповідно до укладених двосторонніх договорів між закладами профтехосвіти та організаціями, установами, підприємствами різної форми власності. Між професійно-технічними навчальними закладами та підприємствами, укладено 1722 двосторонніх договорів на підготовку робітничих кадрів. Показник працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів у 2013 році становить 98,9% від загальної кількості випускників 8 727 осіб.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Зважаючи на незадовільний стан розподільчих теплових мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, а також мереж великих діаметрів (магістральних), у 2014 році ПАТ «Київенерго» планує замінити близько 100 км. мереж.

Зокрема, з них заміну близько половини буде здійснено за технологією прокладання сучасних попередньо-ізольованих пластикових енергозберігаючих труб зі строком експлуатації до 50 років.

Перевагою використання пластикових енергозберігаючих труб є їхня міцність та гнучкість, що скорочує як час укладки труб в діючі траси, так і, що особливо суттєво для киян, час відсутності опалення та гарячого водопостачання у споживачів міста.

Як приклад, у листопаді 2013 року фахівці ПАТ «Київенерго» вперше в опалювальний сезон 2013-2014 років замінили найбільш проблемні дільниці мереж ЦО і ГВП у чотирьох районах Києва (у Голосіївському, Деснянському, Святошинському і Шевченківському) за технологією попередньо-ізольованих пластикових енергозберігаючих труб. Роботи тривали упродовж одного місяця із мінімізацією дискомфорту для людей – відключенням від центрального опалення до 1 доби, гарячого водопостачання – до 2 діб.

Для того, аби поширити подібну практику прокладання трубопроводів і в інші райони столиці, у березні цього року ПАТ «Київенерго» підписало трирічний договір з компанією виробником пластикових труб ТОВ «Полімертепло-Україна». Договір укладено на взаємовигідних умовах, він є економічно вмотивованим та включає значну відстрочку платежів.

«Заміна мереж гарячого водопостачання є однією з прерогатив міста, згідно з цільовою програмою «Гаряча вода у місті Києві». Компанія за власної ініціативи взяла на себе зобов’язання заміни найбільш зношених ділянок мереж ГВС, оскільки вказана програма не фінансується державним бюджетом вже більше 5-ти років. Одним із наших партнерів у цій ініціативі вже декілька років виступає компанія «Полімертепло-Україна», продукція якої довела свою високу надійність та якість і в повній мірі задовольняє вимоги як проектних, так і монтажних організацій, з якими працює «Київенерго», – зауважив виконавчий директор ПАТ «Київенерго» Юрій Магера.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Національний художній музей України та Фонд культурної дипломатії UART представляють фотопроект (R)Evolution Ерік Буве (Франція), що відбудеться з 7 травня до 8 червня 2014 року. Прес-тур для представників ЗМІ – 7 травня о 17:00 (акредитація обов’язкова). Відкриття виставки 7 травня о 18:00.

Цей проект став можливим завдяки спільному переконанню Фонду культурної дипломатії UART та НХМУ, що мистецтво здатне долати кордони та зближувати людей. Більше того, мистецтво виконує важливу дипломатичну місію, створюючи сприятливу атмосферу для розвитку міжнародних відносин та вирішення політичних проблем. Останні події в Україні показали, що у багатьох випадках саме культурні акції та художні жести допомогли привернути увагу до боротьби українців за права і гідність.

У списку «гарячих» точок Еріка Буве (Eric Bouvet) – Афганістан, Ірак, Чечня, Сомалі, Югославія, Ізраїль. Він був свідком падіння Берлінської стіни, Оксамитової революції в Празі, звільнення Нельсона Мандели. Репортажі друкувалися у Time, Life, Newsweek, Paris Match, New York Times, Der Spiegel, Figaro Magazine. Роботи Еріка Буве відзначені п’ятьма нагородами конкурсу World Press Photo, двома Visa d’Or, премією журналу Paris Match, публічною премією Bayeux-Calvados для воєнних кореспондентів.

Виставка в НХМУ представить цикли «Київська втома» та «Героії Майдану», а також фотоколажі роботи фотомайстра. Експозиція розгорнеться всередині та ззовні музею, що символічно поєднає ці майданчики в єдиний простір.

9 травня о 14:00 заплановано творчу зустріч Еріка Буве з публікою.

Акредитація на прес-конференцію та відкриття: 278 74 54 та namumuseum@gmail.com

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
Майже 1,3 млн. грн. зекономлено у зв’язку зі зниженням теплоспоживання в освітніх закладах упродовж канікул. Про це йшлося сьогодні, 29 квітня, під час розширеної апаратної наради на чолі з головою КМДА Володимиром Бондаренком.

Так, з метою недопущення перевитрат теплової енергії та раціонального використання коштів на енергоносії було знижено теплоспоживання в освітніх закладах протягом осінніх, зимових та весняних канікул.

За результатами проведеного аналізу КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва», упродовж цього часу було зекономлено майже 1,3 млн. грн.

Для забезпечення безперебійної роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період проводився щоденний моніторинг стану мереж тепло-, електро-, водопостачання та температурного режиму в приміщеннях навчальних закладів. У випадку аварійних відключень опалення в навчальних закладах недоліки ліквідовувались у найкоротші терміни.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
У Департаменті охорони здоров’я КМДА повідомляють, що станом на 6:00 29 квітня (з початку доби) до лікарів «швидкої» звернулися за допомогою 15 учасників масових акцій, з яких 13 було госпіталізовано.

Серед причин госпіталізації: закриті черепно-мозкові травми, неврит слухового нерву, церебральний арахноїдит, гострий гастроентероколіт, загострення хронічних захворювань.

Загалом за період з 10:20 18 лютого згідно оперативної інформації до лікарів «швидкої» за медичною допомогою звернулися 1919 учасників масових заходів у центрі столиці. Зараз на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 64 особи.

Увага! Інформацію щодо стану госпіталізованих їхні близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії: 15-03.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
28 квітня члени спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та представники учасників Женевської зустрічі оглянули приміщення КМДА у присутності голови Київської міськдержадміністрації Володимира Бондаренка.

Голова КМДА продемонстрував, що Україна виконує Женевські домовленості у частині звільнення адміністративних будівель. Так, наразі у столичній держадміністрації здійснюються ремонтно-відновлювальні роботи, жодних інших сторонніх осіб там немає.

У цьому мали можливість пересвідчитися: Ертугрул Апакан – голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні; Джефрі Паєт – Посол США в Україні; Франц Шнайдер – заступник керівника Посольства Швейцарії в Україні; Марія Юрікова – заступник керівника делегації ЄС в Україні; Андрей Воробйов – тимчасовий повірений РФ в Україні; Александр Хуг – заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні; Онур Очері – радник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та інші, а також Андрій Дещиця – в.о. Міністра закордонних справ України, представники відомства.

«Зараз у приміщенні перебувають лише ті активісти Майдану, які виконують ремонтно-відновлювальні роботи. Приміщення ніким не захоплене, воно готується прийняти нову владу обрану на демократичних виборах, які відбудуться 25 травня у столиці», – сказав Володимир Бондаренко.

Голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан подякував Володимиру Бондаренку на надану можливість особисто пересвідчитися, що приміщення столичної міськдержадміністрації звільнено від мітингувальників.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
понедельник, 28 апреля 2014 г.
26 квітня працівники КП «Київблагоустрій» демонтували незаконний ринок на площі Лесі Українки, 1 біля Центральної виборчої комісії.

Голова КМДА Володимир Бондаренко неодноразово акцентував увагу, що зазначений стихійний ринок тісно пов’язаний із «політичним парканом», яким колишня влада відгородила від громадян ЦВК. А сезонний сільськогосподарський ринок слугував своєрідним «живим щитом».

«Протягом останнього часу тимчасовий ярмарок перетворився на осередок несанкціонованої торгівлі, що налічує близько 50 наметів, жоден з яких не має дозвільної документації на розміщення засобів пересувної торгівлі на території міста. Ми розпочали системну роботу з контролю за дотриманням законності розташування тимчасових споруд. Усі МАФи, що з’явилися без будь-якої дозвільної документації, уже демонтують», – зазначив Володимир Бондаренко.

«Даний ринок утримувався у повній антисанітарії, і влада лише виконала свою функцію, демонтувавши його. Крім того, горе-підприємцями постійно здійснювалося незаконне споживання електроенергії», – зауважив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
четверг, 24 апреля 2014 г.
На переконання голови КМДА Володимира Бондаренка, малий та середній бізнес – це основа для розвитку будь-якого фінансово стабільного суспільства. Незалежно від політичних чи економічних умов у країні, вітчизняному бізнесу вдається не лише успішно працювати, а й розвиватися, надаючи при цьому сотні тисяч робочих місць та сплачуючи податки до бюджету.

«Аби допомогти підприємцям та обійти корупційні схеми, які роками діють і в Україні, і в Києві, у столиці створено Центр надання адміністративних послуг міста Києва та районні Центри. Вони покликані обмежити спілкування чиновників із представниками бізнесу, і, тим самим, знизити рівень корупції та полегшити роботу підприємцям. Однак аналіз діяльності центрів показав, що деякі владні структури, які повинні працювати в цих центрах, фактично саботують їхню роботу. Вони не опрацьовують документи, отримані через дозвільний центр, а чекають особистої зустрічі з підприємцем, сподіваючись на хабар. Ми вгамуємо корупційні апетити цих структур», – сказав Володимир Бондаренко.

Під час візиту до Центру надання адміністративних послуг м. Києва 24 квітня голова КМДА поспілкувався зі співробітниками та керівництвом Центру та дізнався, що роботу установи фактично саботують департаменти та управління: містобудування та архітектури, земельних ресурсів, з питань реклами, житлово-комунальної інфраструктури та охорони культурної спадщини. Ці структурні підрозділи своїми наказами встановили присутність фахівця у Центрі всього протягом 2-х годин двічі на тиждень. Також роботу центрів підривають і державні інстанції, зокрема, міграційна служба, яка встановила мінімальні квоти, що не забезпечують потреби району.

«Я прийняв категоричне рішення – заборонити більшості структурних підрозділів КМДА зустрічатися із представниками бізнесу з питань їхньої діяльності. Йдеться про ті підрозділи, які видають або погоджують дозвільні документи. Цими питаннями має займатися виключно міський та районні центри надання адміністративних послуг. Також я проситиму органи прокуратури допомогти контролювати цей процес», – сказав голова КМДА.

Він підкреслив, що заборона не стосуватиметься тих підрозділів, які, навпаки, повинні працювати з людьми, наприклад, управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Архив блога